Czy Carmex jest zły dla Twoich ust? Domowej roboty balsam do ust Przepisy

 

Carmex jest znaną na całym świecie marką balsamów do ust. Ale czy Carmex jest zły dla Twoich ust, czy może jest dobry? Poznajmy odpowiedź poniżej!

Co to jest Carmex?

Carmex jest zarejestrowanym znakiem towarowym balsamu do ust. Jego producentem i właścicielem jest firma Carma laboratories. Produkt ten jest dostępny w opakowaniach do wyciskania, roll-onach i słoiczkach. Ponadto, jak na Carmex, jest to również przydatne dla zimnych odleżyn.

Czy Carmex jest szkodliwy dla Twoich ust?

Carmex nie jest szkodliwy dla Twoich ust. To tak jak inne balsamy do ust dostępne na rynku, które leczą obolałe i suche usta. Jeśli jednak masz wrażliwe usta, to unikaj jego stosowania, ponieważ zawiera on kamforę i mentol, które mogą podrażniać usta. Co więcej, balsam do ust nie powinien być stosowany częściej niż 2-3 razy dziennie.

Przepis na domowy balsam do ust

Chociaż, Carmex nie jest szkodliwe dla ust, jeśli nadal chcesz jego lepsze substytuty, a następnie wypróbować poniżej naturalnych receptur balsam do ust.

1. DIY Lime Lip Balm Receptura

usta

Załadowany z dobroci oleju kokosowego, oleju migdałowego, masła kakaowego i olejku eterycznego limonki, przepis ten jest koniecznością dla codziennego reżimu pielęgnacji ust.

Materiały eksploatacyjne

  • Łyżka stołowa oleju kokosowegoŁyżeczka masła kakaowego5-10 kropli olejku eterycznego z limonki1 łyżka wosku pszczelegoŁyżeczka oleju migdałowegoOdporna na ciepło miseczka2 Oz okrągły pojemnik blaszanyGarnuszek do gotowaniaŁyżeczka

Wskazówki

  1. Wlać jedną łyżkę stołową wosku pszczelego wraz z jedną łyżeczką masła kakaowego do podwójnego kotła do stopienia składników.Gdy to się stanie, połączyć jedną łyżkę oleju kokosowego i jedną łyżeczkę oleju migdałowego do stopionej mieszaniny.Teraz, opróżnić wynikowy płyn do pojemnika tin.Then, umieścić go w lodówce na 50-60 minut, aby uzyskać solidify wax.Now, Twój domowy balsam do ust limonki jest gotowy do użycia.

2. DIY Best Lip Balm Receptura

Ten przepis ma nasion marchwi olejku eterycznego, który nie tylko nawilża suche usta, ale także zapobiega infekcjom drożdży.

Materiały eksploatacyjne

  • 2 łyżki stołowe wosku pszczelego1 łyżka stołowa masła shea2 łyżki stołowe oleju jojoba5-10 kropli olejku eterycznego z nasion marchwiPrzyjazny dla piekarnika miska3 Oz puszkiSpoon

Wskazówki

  1. Dodaj dwie łyżki granulek wosku pszczelego wraz z jedną łyżką masła shea do miski i podgrzać go w mikrofalówce na średnim ogniu przez 45-60 sekund.Po tym, wlać dwie łyżki oleju jojoba wraz z 5-10 kropli grejpfrutowego olejku eterycznego do niego i wymieszać je well.Once done, opróżnić skroplony roztwór do puszki tin can.Then, umieścić puszkę do lodówki na godzinę lub tak, aby pozwolić mu harden.Now, stosuje się ten naturalny balsam do ust, gdy twoje usta czują się suche.

Powyższy artykuł jest wystarczający, aby wyjaśnić swoje wątpliwości i ma kilka fantastycznych wszystkich naturalnych domowych receptur balsam do ust. Spróbuj ich i daj nam znać swoje pytania i doświadczenia komentując poniżej!