Rób to przez 2 minuty, a będziesz w stanie pozbyć się włosów pod pachami w naturalny sposób.

Pozbądź się CHEMICZNYCH preparatów do usuwania włosów pod pachami i wypróbuj jeden z tych NATURALNYCH sposobów. Wszystkie te pomysły są skuteczne i łatwe do naśladowania!

Pachy opieki jest zachęcany do dobrego zdrowia i mniej potu. Istnieje potrzeba, aby przyjąć naturalne formuły usuwania włosów, ponieważ nie doświadczysz poważnych skutków ubocznych rozwiązań chemicznych dostępnych na rynku.

Opakowanie cukru i cytryny

Zrób pastę, mieszając jedną łyżkę cukru z dwiema łyżkami soku z cytryny. Nałóż pastę na skórę pod pachami, kierując się w stronę, z której wyrastają włosy. Pozostaw na krótką chwilę i przetrzyj szmatką. Pasta rozjaśni skórę i usunie włosy.

Cukrowanie

Weź dwie filiżanki cukru, ¼ filiżanki soku z cytryny i ¼ filiżanki wody. Wymieszaj składniki i podgrzewaj przez dwadzieścia minut. Schłodź, brązową pastę cukrową i przechowuj w szczelnym pojemniku na włosy. Weź zimną pastę cukrową i zastosuj pod oczyszczoną pachą, naciskając ją na skórę. Aplikacja odbywa się w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów. Następnie spłucz pachę czystą ściereczką. Włosy pod pachami zostaną szybko usunięte.

Okład z jajka i mąki kukurydzianej

Składa się z białego jajka, jednej łyżeczki mąki kukurydzianej i łyżeczki cukru. Szybko nałóż pastę pod pachami i pozostaw do wyschnięcia, później odklej zaschniętą pastę. Wyjdzie ona wraz z włosami. Procedura powinna być wykonywana co tydzień dla doskonałych rezultatów.

Okład z kurkumy i mleka

Wymieszać kurkumę z mlekiem w wymaganych pomiarów, aby uzyskać gęstą pastę. Zastosuj pastę pod pachami. Namoczyć ręcznik w ciepłej wodzie i używać go w czyszczeniu pachy. Możesz powtórzyć procedurę przez kilka razy. Pasta działa poprzez rozluźnienie mieszków włosowych, dzięki czemu można usunąć włosy.

Żelatynowy zmywacz peel-off

To działa jak wosk cukrowy. Potrzebne składniki to: woda, ogórek, żelatyna, aloes, zielona herbata i sok z cytryny.Zmiel ogórek, aby przygotować sok. Zrób zieloną herbatę osobno i wymieszaj produkty, aby uzyskać pastę. Umyj pachy i wysusz je. Później nałóż pastę i poczekaj do wyschnięcia, a następnie usuń ją.

Środek Thanaka - krokosz barwierski

Krokosz barwierski wykonany z proszku Thanaka i olej z krokosza barwierskiego do produkcji pasty. Zastosuj pastę pod pachami i mieć go na noc. W godzinach porannych, umyć wodą, a to może sprawić, że stały sposób usuwania włosów.

Pasta z cebuli bazylii

Czy wiesz, że cebula może również usunąć swoje niechciane włosy oprócz gotowania? Cóż, dostać przezroczyste membrany cebuli. Zmiażdżyć z liśćmi bazylii, aby uzyskać pastę. Nałóż pastę na włosy i pozostaw na jakiś czas. Zmyj ją i powtórz ten trend przez jakiś czas.